Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nagoszewo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rolna przy lesie Nagoszewo

Nagoszewo,mazowieckie

69 000 zł9 250 m² 7,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Nagoszewo, gm. Ostrów Mazowiecka Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o numerach 535 i 536, położone w miejscowości Nagoszewo, gmina Ostrów Mazowiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka(Nagoszewo + 8 km)

440 200 zł54,97 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Ostrykół Dworski(Nagoszewo + 24 km)

137 800 zł2 120 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni 2120 m2 oraz 6002 m2, częściowo ogrodzona o wymiarach 27m. szerokości na 88.60 m. głębokości oraz 36m x 143m. Znajdują się na niej liczne nasadzenia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małkinia Górna

Małkinia Górna(Nagoszewo + 16 km)

260 000 zł46 252 m² 5,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Augustowo

Augustowo(Nagoszewo + 16 km)

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 300 m²

Do sprzedaży siedlisko o łącznej powierzchni 4,83 ha z domem wolnostojącym gotowym do zamieszkania razem z dużą ilością budynków gospodarczych Dom wolnostojący murowany wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Glina

Glina(Nagoszewo + 12 km)

109 000 zł12 456 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 12456 m2 położona w miejscowości Glina k/ Małkini z dostępem do rzeki Bug. Działka nie jest objęta mpzp ale zostały wydane Warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Brok

Brok(Nagoszewo + 7 km)

1 880 340 zł8 954 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy unikalną działkę budowlaną o powierzchni 8 954 m , zlokalizowaną w malowniczym Broku. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Białebłoto-Kobyla

Białebłoto-Kobyla(Nagoszewo + 15 km)

811 000 zł119 m² 9 128,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy na działce 1000 m2. Zapraszam na prezentację domu po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu. Nieruchomość dostępna po akcie notarialnym. Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wysoki standard Poręba-Kocęby

Poręba-Kocęby(Nagoszewo + 11 km)

1 195 000 zł179 m² 6 675,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny 179m2 z garażem na 2 auta 'budowany dla siebie'. Położony pod Wyszkowem w ciekawej i spokojnej miejscowości Poręba-Kocęby w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przyjemna

Brańszczyk(Nagoszewo + 17 km)

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w malowniczej miejscowości Brańszczyk, powiat wyszkowski, zaledwie 60 km od Warszawy. Działka zachwyca pięknymi, dorodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kamieńczyk

Kamieńczyk(Nagoszewo + 25 km)

181 000 zł1 205 m² 150,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie Urocze działki tuż przed Kamieńczykiem , w okolicy powstają nowe domy rekreacyjne oraz całoroczne. Dojazd do działek zapewnia utwardzona droga wewnętrzna, 60m. 1. działka pow.1205 m2 2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij